KAS IR MAANA?

No hobija par ikdienas darbu

Es esmu Anna, esmu zīmola MAANA dibinātāja un īpašniece. Lai gan darbu pie tā, ko šobrīd cilvēki pazīst kā MAANA, es sāku 2018. gadā, zīmols tika patentēts tikai 2020. gadā, kuru uzskatu par sava garadarba dzimšanas gadu. Ideja tapa un tiek attīstīta arī šodien, Latvijas pilsētā - Ogrē. Mans zīmols, zināmās aprindās, nu ir kļuvis atpazīstams un tiek atzīts par kvalitātes un individuālās pieejas paraugu, kur tiek domāts ne tikai par produktu kopumā, bet arī par katru detaļu, kura var ietekmēt vizuālo, funkcionālo un ērtuma niansi. Un, lai gan viss sākās kā hobijs, tomēr entuziasms ņēma virsroku.

 Salīdzinoši īsā laikā, ir izdevies uzsākt sadarbību ar klientiem no visas pasaules. MAANA aksesuāri tiek nēsāti kā Baltijas valstīs, tā vairākās Eiropas valstīs un arī ārpus tām, līdz pat ASV un Singapūrai. Šobrīd aksesuāru klāstā ir dažāda dizaina matu stīpiņas, lentes, bantes, briļļu ķēdītes, brošas un auskari. 

 Man ir izdevies savākt lojālu entuziastu komandu, kuri ir mūsu darba patrioti un nežēlo savu laiku, lai Tev būtu ideāli aksesuāri, kuru izstrādei es pati izvēlos materiālus, audumus un šogad (2021. gadā) esam radījuši arī unikālus 100% “InHouse” audumu dizainus, lai īpaši izceltu tavu individualitāti un gaumi!

Maana zīmols piedāvā lielāko aksesuāru klāstu Latvijā.